کد خبر: ۱۵۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جام ملت‌های آسیا؛
تیم ملی فوتبال زنان ایران در مسابقات جام ملتهای آسیا موفق شد سوریه را با ۱۲ گل شکست بدهد.
تیم ملی فوتبال بانوان ایران در آخرین دیدار از مرحله مقدماتی جام ملتهای بانوان آسیا از ساعت ۱۲:۳۰ به مصاف سوریه رفت و توانست این تیم را با نتیجه پرگل ۱۲ بر صفر شکست بدهد.

گلهای این دیدار را شقایق روزبهان در دقیقه ۱۵، سارا قمی (۲گل) در دقایق ۵۹ و ۹۱، فاطمه قاسمی در دقیقه ۶۸، زهرا قنبری (۴ گل) در دقایق ۳ و ۳۴ ، ۷۲، ۸۹ و سارا ظهرابی نیا ( ۴گل) در دقایق ۱۳، ۲۶، ۴۵ و ۸۸ به ثمر رساندند.

سیا ومی به عنوان داور وسط و فانگ یان و هونگ کوم به عنوان کمک های اول و دوم این دیدار را قضاوت کردند. ریا هیانگ از کره  شمالی داور چهارم این دیدار بود.همچنین امیلی لاو از هنگ کنگ به عنوان نماینده ای اف سی و جاکوبی هورفورد از  استرالیا به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور داشتند.

تیم ملی ایران با ترکیب فاطمه عادلی (فاطمه قاسمی دقیقه ۴۶)، کویستان خسروی، زهرا قنبری، سارا ظهرابی، وحیده ایثاری (زهرا حاتم نژاد دقیقه ۸۳)، سارا قمی ، صفورا جعفری (مقرب زاد حسینعلی دقیقه ۶۷)، کوثر کمالی، شقایق روزبهان، الهام فرهمند  و مریم یکتایی بازیکنانی هستند که امروز از سوی آزمون برای این مسابقه به میدان رفت.

با توجه به اینکه این دیدار در شرایط آب و هوایی گرم انجام شد، طبق دستورالعمل فیفا برای حفظ سلامتی و سطح عملکرد بازیکنان، داور در نیمه اول در دقیقه ۳۰ و در نیمه دوم در دقیقه ۷۰ بازی را متوقف کرد تا بازیکنان از آب استفاده کنند تا در اثر گرما دچار آسیب نشوند.

منبع: مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: