کد خبر: ۸۵۳۷
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک با بیان اینکه بعد از بیست و چهارم شدن در جهان انگیزه‌اش بالا رفته گفت: الان فکر می‌کنم که توان این را دارم که به دوران اوجم برگردم و از این به بعد برای کسب طلای المپیک ریو تلاش می‌کنم.

 به گزارش عصرايرانيان و به نقل از ایسنا، احسان حدادی درباره حضور کیم بوخونسوف در ایران به عنوان مربی خود اظهار کرد: بعد از مدت‌ها رایزنی 5 روز پیش ما موفق شدیم کیم را به کشور ترکیه بکشانیم و با او صحبت‌های لازم را انجام دهیم. قرار شد 10 روز آینده او به ایران بیاید و صحبت‌های نهایی را انجام دهیم و اگر مشکلی پیش نیاید، بعد از چند روز کار را آغاز کنیم.

حدادی ادامه داد: اردوی اول من در جزیره کیش است و بعد از آن به آفریقای جنوبی می‌رویم. بعد از آفریقای جنوبی باید شرایط را بررسی کنیم و پس از آن تصمیم لازم را برای ادامه کار و برنامه‌های پیش رو بگیریم.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن درباره سن بالای کیم بوخونسوف گفت: در ماده پرتاب دیسک مربیان خوب زیادی در جهان حضور ندارند و به همین دلیل باید با محدودیت مربی را انتخاب کنیم. 4 سال پیش هم که کیم در المپیک لندن همراه من بود، 80 سال سن داشت و آن زمان هم سنش بالا بود اما موفق شدم با او نقره المپیک را به دست بیاورم. در پرتاب دیسک احتیاجی به حرکت وجود ندارد و همین که او بتواند نقص‌هایم را به من بگوید کافی است. چند روز پیش نیز که در ترکیه تمرین‌های من را نگاه کرد، چندین نکته جدید را به من گفت که کمک زیادی برای من بود. کیم به من اعلام کرد که مشکل تکنیکی اساسی ندارم و اگر چندین نکته را رعایت کنم می‌توانم به رکورد 69 متر گذشته خودم برسم.

حدادی با تاکید بر اینکه بیست و چهارمی در جهان انگیزه او را بالا برده، گفت: من این قول را می‌دهم و تمام سعی‌ام را می‌کنم که به روزهای اوجم برگردم. من تمرین درست انجام ندادم و نتیجه خوبی هم نگرفتم. بارها ثابت کرده‌ام که اگر خوب تمرین کنم، نتیجه مناسبی هم می‌گیرم. پس از آنکه در مسابقه‌های جهانی چین به رده بیست و چهارمی رسیدم انگیزه‌ام بیشتر شد و الان برای طلای المپیک ریو تلاش می‌کنم. فکر من بازتر شده و به توانایی خودم ایمان دارم و می‌دانم که می‌توانم موفق باشم.

او درباره قول‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نیز گفت: آقایان گودرزی، سجادی، هاشمی و شهنازی همیشه به من لطف داشته‌اند و حمایتم کرده‌اند. امیدوارم همه دست به دست هم بدهند تا بتوانم یک مدال خوب برای ایران به دست بیاورم چرا که می‌دانم این اتفاق می‌تواند رخ بدهد و وقت لازم برای تمرین کردن دارم هرچند که می‌دانم کسب مدال در المپیک بسیار سخت است.

او در پایان گفت: امیدوارم آقای کیهانی رییس جدید فدراسیون دوومیدانی بتواند به این ورزش کمک کند و با برنامه‌های خوبش دوومیدانی پیشرفت کند و در المپیک هم به نتیجه خوبی برسیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار