کد خبر: ۸۶۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دبیر اجرایی دومین فستیوال موسیقی تهران اعلام کرد تلاش برای یافتن مکان مناسب برای برگزاری این رویداد ادامه دارد ولی در هر صورت جشن سالانه خانه موسیقی برگزار خواهد شد.
حمیدرضا عاطفی معاون اجرایی خانه موسیقی و دبیر اجرایی دومین فستیوال موسیقی تهران  درباره تاریخ و مکان برگزاری این فستیوال و جشن سالانه خانه موسیقی بیان کرد: به دلیل حادثه مصیبت‌بار «منا» دومین فستیوال موسیقی تهران و جشن سالانه خانه موسیقی که قرار بود پیش از ایام سوگواری حضرت سید الشهدا (ع) برگزار شود به تعویق افتاد و مقرر شد که این دو برنامه بعد از پایان محرم و صفر  میزبان دوستداران موسیقی باشد، البته با توجه به تغییراتی که انجام گرفت برنامه ریزی برای اختصاص مرکز همایش های برج میلاد به این مراسم نیز با مشکلاتی رو به رو شده است.

وی ادامه داد: هم اکنون با مدیریت مرکز همایش های برج میلاد در حال رایزنی هستیم که اگر امکان داشته باشد بتوانیم بعد از پایان ماه صفر این سالن را شب‌هایی برای برگزاری فستیوال موسیقی تهران و جشن سالانه خانه موسیقی در اختیار داشته باشیم که با توجه به پر بودن برنامه های این مرکز هنوز به نتیجه لازم دست پیدا نکرده ایم. همزمان با مدیریت تالار وحدت هم در حال رایزنی هستیم که اگر برج میلاد امکان پذیر نشد از تالار وحدت برای این برنامه ها استفاده کنیم. البته اگر برای برپایی فستیوال با تالار وحدت به نتیجه برسیم، امیدواریم شرایط به گونه ای باشد که بتوانیم حداقل جشن سالانه خانه موسیقی را در این مکان برگزار کنیم.

معاون اجرایی خانه موسیقی در پایان بیان کرد: برگزاری دومین فستیوال موسیقی تهران در شرایطی خواهد بود که ما بتوانیم یکی از مجموعه های برگزاری کنسرت موسیقی در پایتخت را برای چند روز در اختیار بگیریم؛ چراکه نمی توان در برنامه ریزی دیگر سالن ها نیز اختلال ایجاد کرد و باید منتظر ماند که یکی از این مجموعه ها طی روزهای آینده بتواند جای خالی برای برگزاری فستیوال در نظر بگیرد در غیر اینصورت ما به برگزاری جشن سالانه خانه موسیقی بسنده خواهیم کرد.

دومین فستیوال موسیقی تهران و شانزدهمین جشن سالانه خانه موسیقی قرار بود از تاریخ ۱۲ تا ۱۶ مهر ماه امسال در برج میلاد تهران برگزار شود که خانه موسیقی با انتشار بیانیه ای به مناسبت فاجعه مصیبت بار منا آن را به تعویق انداخت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار