اخبار

جلسه کمیته درآمد شهرداری چهارباغ به ریاست علی اصغر مهدی پور برگزار شد
جلسه کمیته درآمد شهرداری چهارباغ به ریاست علی اصغر مهدی پور سرپرست معاونت اداری مالی و با حضور معاونین شهردار و مسوولین حوزه های درآمدی در دفتر معاونت آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری چهارباغ
 جلسه کمیته درآمد شهرداری چهارباغ دقایقی پیش به ریاست علی اصغر مهدی پور سرپرست معاونت اداری مالی و با حضور معاونین شهردار و مسوولین حوزه های درآمدی در دفتر معاونت آغاز شد.
 در این جلسه موضوعات مهم درآمدی شهرداری به ویژه در بخش های شهرسازی، اجراییات، ماده صد و وصول مطالبات بررسی خواهد شد.  مسوولین حاضر، در ابتدای جلسه با اشاره به وضعیت درآمدی شهرداری، بر ضرورت ارتقای سطح درآمد در کنار افزایش خدمات و تکریم ارباب رجوع تاکید کردند.
  قرار است در جلسه امروز کمیته درآمد شهرداری چهارباغ، تعدادی از پرونده های درآمدی بررسی و راهکارهای لازم از سوی مسوولین برای وصول مطالبات و دریافت معوقات ارایه شود.
 ارایه توضیحات کارشناسی ار سوی مسوولین حوزه های درآمدی شهرداری، بخش پایانی جلسه امروز کمیته درآمد شهرداری چهارباغ خواهد بود.

هشت تفاهم‌نامه و قرارداد تبادل فناوری در استان کرمانشاه امضاء شد
هفت تفاهم‌نامه و یک قرارداد به ارزش سه میلیاد تومان بین واحدهای صنعتی و شرکت‌های دانش بنیان در اولین رویداد تبادل فناوری استان کرمانشاه روز چهارشنبه در پارک و علم فناوری امضا شد.
در اولین رویداد تبادل فناوری استان کرمانشاه که در برج پارک علم و فناوری برگزار شد؛ یک تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی و پارک علم فناوری به منظور هم افزایی و حمایت های بیشتر از شرکت های دانش بنیان استان منعقد شد. همچنین در این رویداد دفتر جدید کارگزاری «فن بازار» منطقه ای در راستای انسجام هماهنگی شناسایی فناوری موردنیاز واحدهای صنعتی و عرضه و تقاضای آن در منطقه در برج پارک علم و فناوری استان کرمانشاه افتتاح شد. در ادامه این رویداد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه از بسیج تمام دستگاه های اجرایی و امکانات استان در راستای حمایت از شرکت های فناوری و دانش بنیان خبر داد و گفت: تمام امکانات و زیر ساخت های فیزیکی و نرم افزاری مورد نیاز شرکت های فناوری و دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان موجود است.
«بیژن کردستانی» با بیان اینکه در استان کرمانشاه ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار زمین در اختیار شرکت شهرک های صنعتی قرار دارد، افزود: اکنون ۳۰ سوله ۲۰۰ متری برای استفاده شرکت های دانش بنیان که بتوانند پروژه های علمی و فناوری خود را در آن پیش ببرند، آماده داریم که اگر متقاضیان بخواهند در اختیار آنان قرار می دهیم.

صرفه جویی مردم در بخش خانگی برق موجب تداوم تولید در صنایع می گردد
همزمان با شروع هفته صرفه جویی ، مدیران عامل شرکت های برق منطقه ای سمنان و توزیع نیروی برق استان سمنان به همراه مدیران دفتر روابط عمومی و حراست و مسئول پایگاه های بسیج  این دو شرکت با نماینده ولی فقیه در استان سمنان و امام جمعه سمنان دیدار و گفتگو نمودند. حجه الاسلام و المسلمین مطیعی ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با قدردانی از تلاش مجموعه مدیران و کارکنان صنعت برق استان اظهار داشت : برق نعمت بزرگی ست که تمامی لحظات زندگی مان به آن مرتبط گردیده ، لذا جهت تداوم این خدمت ارزشمند باید فرهنگ صحیح مصرف کردن را در خودمان نهادینه نمائیم.نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به تاکیدات و توجهات رهبر معظم انقلاب در تولید داخلی گفت : در برنامه ریزی مدیریت بار ، به گونه ای عمل شود تا صنایع و کشاورزان با کمترین مشکل جهت تولید محصول خود مواجه شوند.وی استان سمنان را با وجود بیشترین تابش آفتاب در طول سال و شرایط اقلیمی و جغرافیایی مناسب ، مستعد برای سرمایه گذاری در بخش انرژی خورشیدی و بادی دانست و افزود : فراهم نمودن زمینه  جذب سرمایه گذاران جهت ساخت نیروگاه های خورشیدی و بادی می تواند بخشی از کمبود تولید برق را جبران نماید.